Можливі затори: у Тернополі частково перекриють рух дамбою Тернопільського ставу

ремонт дороги знакРух  автотранспорту дамбою Тернопільського ставу, що з’єднує центр міста і мікрорайон «Дружба», від завтра планують частково перекрити на місяць. Причина — ремонт.

На засіданні виконавчого комітету 29 червня прийнято рішення про часткове перекриття руху на вул. Руська (вздовж дамби Тернопільського ставу). Рух буде перекрито по смугах, повідомляє міськрада.

Із 30 червня розпочнуться підготовчі роботи для проведення капітального ремонту дамби. Як зауважив міський голова Сергій Надал, передбачено капремонт проїжджої частини, а також гідроспоруд.

«Проект реконструкції передбачає реконструкцію асфальтобетонного покриття, реконструкцію чотирнадцяти одиниць існуючих колодязів інженерних мереж, реконструкцію водопроводу та мереж зовнішнього освітлення. На даний час вартість даного об’єкту сягає близько 30 мільйонів. Планується, що капітальний ремонт проводитиметься із залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку. Наразі з цього фонду виділено 5 мільйонів гривень», — зауважив Сергій Надал.

Рух транспорту вулицею Руська буде частково перекрито до 29 липня.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook