МОЗ внесло зміни у підписання декларацій між пацієнтами і лікарями

фото з мережі Інтернет

фото з мережі Інтернет

Отож для підписання з лікарем декларації більше не потрібні копії документів, йдеться на сайті Міністерства.

Декларації про вибір лікаря, які були підписані до набрання чинності змін, дійсні і не анулюються.

Наголошується, що невідкладну допомогу можна отримати без декларації, без надання копії документів. Скоротився також і перелік інформації, що вноситься до декларації. Відтепер декларація буде на одному аркуші, що зекономить час пацієнтів та лікаря на її заповнення.

У декларації тепер не потрібно зазначати зареєстроване місце проживання пацієнта, оскільки пацієнт обирає лікаря незалежно від місця прописки.

Продовжено також термін дії декларації. Декларації укладені після 23 березня 2018 року не мають кінцевого терміну дії. Їх переукладати не потрібно.

Після зміни юрособи закладу декларації залишаються дійсними.

Відтепер не лише у разі перетворення закладу охорони здоров’я у комунальне некомерційне підприємство, а й при поділі, виділі, приєднанні юридичних осіб-надавачів медичних послуг,  раніше подані декларації залишаються чинними і вважаються поданими юридичній особі-правонаступнику за умови, що обраний пацієнтом лікар продовжує працювати у закладі.

Таким чином, зміни в юридичному статусі надавача медичних послуг не будуть впливати на права пацієнта отримувати безоплатну первинну медичну допомогу в обраного лікаря.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook