Моторошне видовище: у що бойовики перетворили Станицю Луганську (Фото)

Кілька днів тому волонтери з Волині від «Спілки воїнів АТО Волині» відвідали своїх земляків-військових в Станиці Луганській.

Про це йдеться на сайті »Луцьке громадське формування «Варта Порядку».

«Звісно, ж добровільні помічники армії приїхали до них (бійців — ред.) не з порожніми руками. Волинські захисники отримали найнеобхідніше: кабелі, бензопили, сокири, теплий одяг, медикаменти і продукти харчування» — йдеться в повідомленні.

Хлопці на передовій розповідають, що якби не беззупинна праця волонтерів, було б важко, оскільки не вистачає буквально всього, а перемир’ям і «не пахне». Та попри всі незручності, між атаками терористів хлопці згадують про своє мирне життя, розповідають про дружин і дітей, передають їм вітання, обіцяючи, що повернуться живими й неушкодженими.

Читайте також: Оліфер озвучила дату, коли почнеться розведення сил поблизу Станиці Луганської

Члени громадської організації «Спілка воїнів АТО Волині» допомагають українським військовим з перших днів війни.

«Більшість членів нашої громадської організації – бувші військослужбовці, демобілізовані або ж такі, що через стан здров’я не можуть служити в армії, але совість не дозволяє нам сидіти вдома в той час коли іде війна з загарбниками. Совість не дозволяє, вірність присязі», – розповідає в.о голови ГС «Спілка воїнів Волині» Олександр Серватович.

Волонтери запевняють, що це не остання їх поїздка і при першій ліпшій нагоді вони знову повернуться на передову.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook