Москва вимагає негайно звільнити журналістів телеканалу «Звезда»

1Очільник МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Москва вимагатиме зробити негайні дії по звільненню журналістів телеканалу «Звезда», повідомляє РІА «Новости».

«Ми будемо вимагати негайних дій з визволення наших журналістів. Ми цим займаємося по лінії наших дипломатичних установ», — наголосив С.Лавров під час спілкуванні з представниками ЗМІ.

Нагадаємо, російський телеканал «Звезда» сьогодні повідомив, що протягом останньої ночі вдалося встановити обставини затримання співробітників ТК в Луганську. За повідомленням, під час пересування в аеропорт Дніпропетровська журналісти були затримані на блокпосту Національної гвардії в районі населеного пункту Покровське, після чого їх перевезли в Дніпропетровськ на вулицю Комсомольська, де їх утримують співробітники Служби безпеки України.

«Журналісти ТК «Звезда» перебували в офіційному відрядженні і мали при собі всі необхідні документи і квиток на літак до Москви», — йдеться у повідомлені.

Як зазначили представники ТК, керівництво телеканалу звертається до Президента України Петра Порошенка з проханням звільнити Євгена Давидова та Микиту Конашенкова, а також забезпечити їх безпеку.

«Затримання російських журналістів, які офіційно перебували на території України, є порушенням норм міжнародного права і Женевської конвенції, зокрема», — резюмували представники «Звезды».

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook