Москва хоче використати на Олімпіаді-2018 своїх уболівальників

 мРосійська влада вирішила використовувати в якості своєрідних представників держави на Олімпіаді-2018 своїх уболівальників.

Так, заступник міністра спорту РФ Наталія Паршикова сказала, що незважаючи на заборону використання національних кольорів і інших атрибутів російськими спортсменами, це рішення не торкнеться уболівальників. За її словами, якщо вболівальники захочуть підтримувати Росію з прапорами, то вони мають на це право.

Читайте також: Завдання останнього матчу перевиконав: як «Шахтар» здобув путівку до 1/8 Ліги чемпіонів (Відео)

Чиновниця наголосила, що ніхто не відмінив рішення МОК, всі санкції і обмеження там прийняті. Але треба уважно це рішення читати: щодо вболівальників там нічого не сказано.

Нагадаємо, комісія Міжнародного олімпійського комітету (МОК) заборонила збірній Росії брати участь в Олімпійських іграх-2018, за винятком тих спортсменів, які будуть готові до виступу під нейтральним прапором.

Читайте також: МОК виніс жорстке рішення не на користь російських спортсменів: подробиці

Заслужений тренер РФ Тетяна Тарасова з приводу цього зауважила, що спортсмени, які пройдуть під білим прапором (олімпійським) будуть не просто людьми в білому, а російськими спортсменами. Це все, що можна було зробити в цій ситуації, сказала вона.

12 грудня на зібранні Олімпійського комітету РФ буде вирішено, чи поїдуть російські спортсмени на Олімпіаду. Якщо поїдуть, то, як зауважують деякі російські ЗМІ, вони сподіваються вийти під прапором РФ під час закриття Олімпіади.

 

 

 

 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook