Москаль прогнозує нову проблему для окупованого Донбасу

262456

У разі відсутності на підконтрольній території Україні Луганської області вугілля вона може залишитися без світла. Про це, коментуючи блокаду окупованих територій, в ефірі «Вечірнього прайму» на «112 Україна» заявив голова Закарпатської ОДА, який раніше очолював Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію, Геннадій Москаль.

Він порадив учасникам блокади звернутися в Антитерористичний центр з питання видачі дозволів на проїзд потягів через лінію розмежування, рух яких зараз блокується.

Читайте також: Блокада залізниці на Донбасі може обернутися великими проблемами для його жителів

«Справа в тому, що всі дозволи по переміщенню і проїзд потягів дає антитерористичний центр в Красному Лимані. Тому учасникам блокади потрібно звернутися туди, де дають дозволи. Єдине, що не може функціонувати в Луганській області – це теплоелектростанція в місті Щастя. Вона працює тільки на антрациті, і крім шахт ДТЕК звідти привезти вугілля неможливо. Область відключена від єдиної енергетичної системи, і приєднати її сьогодні технічно неможливо, бойовики не дають це зробити, і може бути після укладення будь-якого договору, під керівництвом ОБСЄ. Однак ОБСЄ за цю проблему не береться. Якщо не буде вугілля – Луганська область залишиться без світла», — зазначив Москаль.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook