Москаль може на місці розібратися з виплатами пенсій спільникам терористів – міністр Розенко

Розенко Павло-міністр соцполітикиУ Мінсоцполітики заявили, що в голови Луганської ОДА достатньо повноважень, аби припинити виплати українських пенсій терористам «ЛНР», але допомогти Москалю у відомстві не відмовляються.

Голова Луганської ОДА може на місці розібратися з ситуацією з приводу виплат допомог і пенсій людям, які здійснюють керівництво терористів в області. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

За його словами, Москаль має звернутися у відповідні органи і перевірити, чи є дані таких осіб у списку людей, які отримують пенсії.

«Перше, що повинен зробити голова Луганської адміністрації — це дати вказівку своїм органам, які підкоряються йому, зокрема управлінню соціального захисту, це управління, яке не підпорядковуються міністерству, а підпорядковується главі адміністрації, перевірити наявність у списках людей, які отримують соцдопомогу… Якщо такі факти є і вони підтвердяться, він повинен розпорядитися припинити виплати», — заявив Розенко.

При цьому Розенко зазначив, що готовий розібратися з ситуацією.

Читайте також. Москаль заявив, що керівники терористів «ЛНР» продовжують отримувати пенсію від України

Міністр також заявив, що Україна не ставить за мету припинити фінансування своїх громадян, разом з тим зазначив, що «обмежили права громадян бойовики, які захопили території».

Нагадаємо, сьогодні голова Луганської ОДА Геннадій Москаль заявив, що Україна продовжує фінансувати керівників терористів «ЛНР», виплачуючи їм пенсії. Прес-служба Москаля оприлюднила список цих людей.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook