Моряки на корветі «Тернопіль» — без води та їжі

KorvetСитуація значно погіршилася – українські моряки вже не мають доступу до суші, тож не можуть придбати ні харчів ні води.

Читайте також. Корвет “Тернопіль” – досі в облозі, але під синьо-жовтим прапором

Із командиром корвету «Тернопіль» Максимом Ємельяненком щойно спілкувався міський голова Тернополя Сергій Надал.  Повідомив сайт міської ради 5 березня.

- Мав із ним розмову, каже, що ситуація помінялася категорично в гірший бік, бо два підступи до причалу перекрили якісь люди в формі і зі зброєю. Моряків повністю відрізали від суші. Є прохання від командира та екіпажу максимум поширити цю інформацію в ЗМІ, щоб хоча б якось вплинути, — каже Сергій Надал. — На борту корвету «Тернопіль» зараз — 85 моряків і командир.

Читайте також. Десятки людей у Тернополі готові приймати біженців з Криму

Тернопільські діти зробили морякам подарунки і хочуть передати їх для моральної підтримки екіпажу корвету «Тернопіль». Наразі це неможливо…

Читайте також. Корвет “Тернопіль” заблокували російські кораблі. Судно хотіли замінувати

- Діти хочуть хоч якось допомогти морякам, тому власноруч виготовили подарунки. Також сьогодні є картковий рахунок одного із членів екіпажу, куди ми збираємо кошти – дякуємо також представникам Майдану, які пожертвували гроші, приватним підприємцям і звичайним небайдужим тернополянам. Ми закупимо усе необхідне на потреби моряків і продумаємо спосіб яким чином їм усе це передати, — підсумував міський голова Тернополя.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook