Морги Донецька скоро не вміщатимуть убитих біля Мар’їнки бойовиків

index

В соціальних мережах розповсюджується інформація про доправлення багатьох ранених на вбитих бойовиків у міські лікарні Донецька, повідомляє Укрінформ.

«Морг 28-ї лікарні заповнюється зі скаженою швидкістю, 14-а лікарня забита пораненими», — наводить повідомлення у соціальних мережах сайт Донецька.

Зокрема, ЗМІ з посиланням на директора Республіканського травматологічного центру Олександра Оприщенка повідомили, що тільки в їх лікарню надійшло близько 60 осіб з пораненнями.

Щонайменше, 15 проросійських бойовиків терористичної організації «ДНР» знищені під час наступу на Мар’їнку. Такі дані про втрати визнають підконтрольні бойовикам сайти з посиланням на заяву так званого «міністра оборони республіки» Володимира Кононова.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні, 3 червня, о 03:00 ранку Об’єднані російсько-сепаратистські сили почали масований обстріл українських позицій на південно-західній околиці Донецька в районі Мар‘їнки і Красногорівки, у тому числі з важкого озброєння (танки, міномети, артилерія), намагаючись просунутися вперед. Українські військовослужбовці тримають ситуацію під контролем, відбиваючи атаки ворога.

Всього протягом ночі було зафіксовано близько 40 обстрілів у цьому районі.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook