МОК заборонив проносити російський прапор навіть на трибуни під час Олімпійських ігор

1Росіяни планували вітати своїх спортсменів і заявити про країну на Зимових Олімпійських іграх у місті Пхенчхан (Південна Корея) державними прапорами. Проте МОК заборонив їх проносити на трибуни, повідомило Польське радіо.

Заборону проносити російський прапор навіть на трибуни МОК пояснив тим, що під час Олімпійських ігор заборонено використовувати прапори країн, які не беруть в них участь.

Національна збірна Росії не виступить в Південній Кореї в зв’язку з забороною Олімпійського комітету. Це покарання за аферу, пов’язану з вживанням російськими спортсменами допінгу і приховуванням цього факту російською владою і спортивними організаціями.
Тільки ті росіяни, які підозрюються у вживанні допінгу, можуть виступити під нейтральним, олімпійським прапором і зі статусом «олімпійський спортсмен з Росії».

Читайте також: Збірну України урочисто провели на Олімпіаду-2018. Розмір призових відомий (Відео)

Однак, все частіше з’являються повідомлення про чергових російських спортсменів, які не поїдуть в Пхенчхан.
Кілька днів тому стало відомо, що на Зимові Олімпійські ігри 2018 року не поїдуть російські зірки спорту: бронзовий призер Олімпійських ігор 2010 року, шестиразовий призер чемпіонатів світу біатлоніст Антон Шипулін, шестиразовий олімпійський чемпіон, п’ятиразовий абсолютний чемпіон світу з шорт-треку Віктор Ан, дворазовий чемпіон світу і переможець численних змагань, лижник Сергій Устюгов і двоє фігуристів Ксенія Столбова і Іван Букін, які також вигравали медалі в змаганнях найвищого рівня.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook