«Влада ДНР» знайшла «винного» у своїй неспроможності хоч щось зробити

Курченко мітинг проти в днр ЗП тьма народуДва дні в окупованому Донецьку тривають мітинги проти олігарха Сергія Курченка — так звана «влада ДНР» саме його компанії звинувачує у тому, що тиск газу у магістральному газогоні впав удвічі і тепер нічим опалювати Донецьк.

Через холод у класах у школах окупованого міста з понеділка почнуть дострокові осінні «канікули», повідомляють у соцмережах мешканці Донецька.

А ще з’ясувалось, що на так звані мітинги проти Курченка, що відбувались у Донецьку 14 і 15 жовтня, людей «влада ДНР» зганяла насильно для  масовості: і «бюджетників», і студентів.

Читайте також: Звички олігарха: у «ДНР» скаржаться, що головний фінансист «сім’ї Януковича» уже і їх «нагрів»

Нагадаємо, раніше терористична «ДНР» домовилась про постачання газу та інших енергоносіїв із компаніями, підконтрольними Сергію Курченку. Зокрема, надала передоплату за паливо-мастильні матеріали. Тепер у «ДНР» ні бензину, ні газу.

Цього олігарха і головного фінансиста клану Януковича в Україні розшукують за розкрадання і привласнення грошей із держбюджету.

Читайте також: Захарченко знову взявся обіцяти, але про всяк випадок «перевів стрілки» на Курченка (Відео)

У «ДНР» же так звана «влада», ввівши «санкції» проти Курченка і завівши на нього «кримінальну справу», намагається тепер переконати мешканців окупованих територій, що «ДНР» — «біла і пухнаста», а у всіх бідах винен Курченко — «український» олігарх.

Ось що про це пишуть у соцмережі:

ф2

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook