Міць українського флоту посилюється: на воду спустили катер, який має реактивну систему залпового вогню (Відео)

1Загрози, які існують для України з боку Росії, яка блокує українські судна, зокрема в Азовському морі, посилюються. Тож на противагу російському морському флотові Україна розробляє свої судна, які нічим не поступаються, а то й переважають ті, якими володіє РФ.

Нині відбулася подія, яка очевидно стане знаковою для українського флоту: на воду спустили перший з серії десантно-штурмовий катер проекту 58503 «Кентавр». Про це на своєму персональному сайті повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

За його словами, цей катер, здатний рухатися зі швидкістю 40 вузлів, броньований, може перевозити 36 морських піхотинців зі штатним озброєнням, достатнім для організації на березі опорного пункту. «Катер має потужне озброєння: реактивну систему залпового вогню та 2 бойових модулі з крупнокаліберними кулеметами та гранатометами, які за рахунок системи стабілізації можуть вести прицільний вогонь, не зменшуючи швидкості руху катера, що значно підвищує його бойовий потенціал, безпеку та мобільність десантного підрозділу», — зазначив Турчинов.

Загальна протяжність морської ділянки державного кордону України становить 1355 кілометрів, а загальна площа виключної морської економічної зони — понад 72 тисяч квадратних кілометрів.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook