Місцеві ради Тернопілля завдяки земельним аукціонам щорічно отримуватимуть 4,46 млн грн (Інфографіка)

ауЗа десять місяців цього року Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області організовано  41 аукціон у 16 районах краю.

За їх результатами продано право оренди на 83 земельні ділянки державної власності (за межами населеного пункту) загальною площею 1,07тис. га.

Земельні ділянки передаються в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення фермерського господарства.

Розмір річної плати за користування землею, визначений за результатами торгів, становив 4,46 млн грн. Ці кошти орендарі будуть сплачувати щороку до бюджетів місцевих рад Тернопілля.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

к-сть площа

плата 2

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook