Місце знаходження невідоме — зник одіозний бойовик «ДНР»

Ходаковський на фоні черв прапора прямоОдіозний бойовик Олександр Ходаковський зник із інформаційного простору окупованого Донбасу.

Якщо раніше так званий «глава радбезу ДНР» та командир найвідомішої банди мародерів «Восток» щотижня з’являвся в так званих он-лайн телеефірах сепаратистських ЗМІ, то вже кілька тижнів про нього ні слуху, ні духу.

Востаннє терорист з’являвся з коментарями на публіці ще в першій декаді червня.

Читайте також: Бойовики ДНР виснажені і, за активних дій України, довго не протягнуть — Ходаковський

Політолог Олександр Никоноров припустив, що зникнення Ходаковського пов’язане із подіями в окупвоаній Ясинуватій, де Ходаковський досі почувався господарем.

«Фіксується тимчасове зникнення з активної публічної діяльності як самого Олександра Ходаковського, так і представників його угрупування. Важливим елементом в цьому процесі також стає звільнення 1-го заступника мера Ясинуватої В. Лебедєва, діяльності якого активно протидіяв В. Лихацький (позивний «Майор»), що входить до групи О. Ходаковського. Місцезнаходження самого Олександра Ходаковського на це момент достовірно невідомо», — зазначив політолог.

Читайте також: Стало відомо, хто саме з «віце-прем’єрів ДНР» стріляв у «главу адміністрації» Захарченка (Відео)

Додамо, що упродовж останніх пів року між Ходаковським та близьким оточенням «глави ДНР» Олександра Захарченка триває конфлікт.

Також саме Ходаковський розповів, як «віце-прем’єр ДНР» підстрелив «главу адміністрації» Захарченка.

Читайте також: «У якоїсь з кремлівських башт підмило фундамент», — Ходаковський розкритикував політику Москви щодо Донбасу

Крім того, навесні цього року Олександр Ходаковський взявся активно критикувати й політику Путіна щродо окупованого українського Донбасу.

Читайте також: Є інформація моторошна — сісти «на підвал» у «ДНР» може не тільки бойовик Ходаковський

Ходаковський навіть заявляв, що невдовзі його можуть прибрати свої і навіть радив їм, як краще його вбити. А ще Ходаковський заявляв, що може будь-коли покинути Донбас і виїхати до Росії.

Читайте також: Одіозний бойовик Ходаковський заявив, що готовий покинути «ДНР»

 

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook