Містом пройде жалобна хода за Героями «Небесної сотні»

nebesna_soСьогодні, 30 березня, минає 40 днів з часу загибелі «Небесної сотні». Тож Самооборона Майдану організовує у Тернополі жалобний похід містом.

Читайте також. Священиків навчали допомагати людям із “постмайданівським” стресом (Фото)

Ходу розпочнуть від літака, що на «Східному», до Театрального Майдану Тернополя. До участі закликають усіх небайдужих тернополян, а також родичів загиблих і поранених, аби спільно згадати та помолитись за героїв Майдану. Організовує жалобний захід Сергій Кузнєцов.

Чоловік сам більше двох місяців був на Майдані у Києві. Під час трагічних подій з 18 до 20 лютого допомагав витягати поранених. На його очах вбили трьох побратимів. Нині чоловік сам потребує психологічної допомоги, але про загиблих майданівців не забуває.

Читайте також. Про підозрілих осіб, незвичні вантажі просять повідомляти на “гарячу лінію”

- Я до всіх звертаюся. На 11 годину в нас збір біля літака. Будь ласка, підходьте всі, хто не байдужий, а також всі майданівці Тернополя та Тернопільської області, — закликає боєць 15 сотні Сергій Кузнєцов.

Роблять ходу, аби вшанувати пам’ять загиблих і нагадати про живих, однак довічно травмованих подіями Майдану, каже Сергій Кузнєцов. Бо абсолютно здорових людей, які повернулися додому з Києва, немає. Так, 23 його побратими та ще троє чоловіків з інших областей — досі у лікарнях.

Довідково. Постраждалим майданівцям та їх сім’ям держава виплатить допомогу. Відповідний «Закон про встановлення держдопомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей» передбачає:
- мільйон гривень — сім’ям загиблих,
- 700 тисяч гривень — для важко травмованих,
- 500 тисяч гривень — для потерпілих з травмами середньої важкості,
- 200 тисяч гривень — для потерпілих з легкими травмами, які зазнали побоїв та мордування.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook