Міський голова Тернополя зробив звернення через погоду

Надал за трибуною міськради козирноЗ вимогою належно виконувати свої обов’язки напередодні нових морозів звернувся до комунальників Тернополя міський голова.

У своєму зверненні на Фейсбук, Сергій Надал нагадав усім організаціям незалежно від форм власності, що підходи до їх будівель мають та офісів бути почищені від льоду. Комунальників же, які виконуватимуть свою роботу погано, міський голвоа пообіцяв покарати.

Ось що дослівно написав очільник міста:

«Звернення до комунальних служб та громади Тернополя

Закликаю всі комунальні служби міста, працівників ЖЕКів, ОСББ, магазинів, офісів, підприємств та мешканців приватних будинків мобілізуватися для очищення тротуарів міста та прибудинкових територій від льоду.

Через сильні опади, які відразу замерзають, тротуари міста та пішохідні зони відразу перетворюються на небезпечну для здоров’я громадян «ковзанку». Тому необхідно оперативно очищати ці території від льоду.

Відповідно до дорожньої карти очищення Тернополя у зимовий період місто активно очищають підрядні організації. Магістралі міста вільні від льодового покриву і безпечні для руху транспорту. Але поки що приватні структури не до кінця виконують вимоги Дорожньої карти щодо очищення тротуарів та прибудинкових територій.

Я попереджую, що всі структури, які неналежним чином очищають територію, будуть покарані.

Наголошую, що міські тротуари і прибудинкові території мають бути оперативно очищені від льоду до початку нових сильних морозів, які синоптики прогнозують на початку наступного тижня.

Тернополяни мають мати безпечні та комфортні умови для пересування містом навіть в умовах аномальної погоди.

Також закликаю патрульну службу, медичні служби та службу з надзвичайних ситуацій Тернополя перейти на посилений режим роботи та максимально допомагати тернополянам та всім службам, які очищують місто».

Читайте також: На Тернопіль насунулась нова біда, з якою комунальники намагаються боротись

Додамо, що в міському управлінні ЖКГ уже визнають: далеко не всі ЖЕКи сьогодні вранці впорались з ожеледицею належно і скарг від тернополян уже багато.

На сайті ж Тернопільської міської ради розміщене повідомлення, що ЖЕКи та підприємців Тернополя штрафуватимуть за неналежне очищення міста від льоду:

«Управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів нагадує керівникам торговельних підприємств, закладів побутового обслуговування та ресторанного господарства щодо належного прибирання прилеглої та закріпленої території в зимовий період. Відповідно до Правил благоустрою, суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані прибирати прилеглу територію по периметру споруд (кіоски, намети, лотки, тощо) на віддалі 15 м.

Порушення вищевказаних Правил, відповідно до ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Штрафуватиме суб’єкти господарювання за неналежне очищення міста під час ожеледиці муніципальна поліція».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook