Міського голову Тернополя обрали в першому турі. Відомий і політичний розклад рад (Інфографіка)

Надал на вибоахНаразі результати лише приблизні і неофіційні — за підсумками екзит-полу та паралельного підрахунку голосів штабами політичних сил-учасників перегонів.

Що до міського голови Тернополя, то тут, за різними джерелами, ситуація однозначна — різняться лише цифри. Так, зрозуміло, що чинний міський голова Тернополя Сергій Надал переміг у першому турі — за нього віддали голоси понад 51% виборців обласного центру. Відтак зрозуміло, що другого туру виборів міського голови у нашому місці не буде.

Тернопіль-екзит пол мерЩодо складу Тернопільської міськради, то в неї, схоже, за даними екзит-полу, твердо проходить 5 політичних сил.

Тернопіль-екзит пол міськрадаПри цьому в штабах партій відзначають, що, за їх підрахунками, на межі проходження в міськраду Тернополя Радикальна партія Ляшка і «Солідарність правих сил» на чолі з Василем Лилом.

Щодо Тернопільської облради, то ту, на відміну від Тернопільської міської ради, більшість голосів виборців отримала не «Свобода», а «Блок Петра Порошенка»Солідарність» (25%). Такі попередні дані за результатами підрахунку 87,5% опрацювання протоколів із дільниць. ВО «Свобода» у марафоні до облради поки на другому місці з трохи більше, як 17% голосів. Далі за кількістю поки опрацьованих бюлетенів до Тернопільської облради потрапляє «Батьківщина» (13,4%), «Самопоміч» (8,6%), Радикальна партія Ляшка (7,4%), «Народний контроль» (6,3%), «Громадянська позиція» (5,5%).

Дані, нагадаємо, лише попередні і будуть змінюватись по мірі подальшого підрахунку голосів і опрацювання протоколів з дільниць.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook