Бійці ЗСУ на передовій Донбасу уже отримали подарунки від тернопільських дітей, спаковані Президентом України (Фото)

ф1Подарунки від дітей Тернопільщини, які вони пакували разом із Президентом України 18 грудня під час візиту Петра Порошенка до Тернополя, уже отримали бійці 128-ї бригади ЗСУ, які обороняють Україну від російського окупанта на Донбасі.

Про це повідомила у Фейсбук на своїй сторінці бригада ЗСУ, виклавши на підтвердження фото.

Підтвердив це у Фейсбук і волонтер Роман Донік, який за дорученням Президента України передав ці подарунки у руки українських воїнів.

Читайте також: Стало відомо, як бійцям ЗСУ на передову Донбасу Порошенко передав подарунки, які сам пакував у Тернополі (Відео)

Подарунки «від Святого Миколая», зроблені руками тернопільських дітей, бійці на передовій отримали 21 грудня.

У «мішечки щастя від Святого Миколая» для захисників України діти Тернопільщини вклали виготовлене їх руками печиво, листівки та листи з побажаннями, а ще — горнята, аби українські бійці на передовій могли зігріватись гарячим чаєм.

Пакувати ці подарунки 18 грудня у Тернополі під час свого робочого візиту на Тернопільщину допомагав особисто Президент України. Петро Порошенко забрав ці подарунки з Тернополя з собою, щоб передати їх бійцям ЗСУ, бо вже 20 грудня їхав з робочим візитом у Донецьку область.

Там ці подарунки Петро Порошенко передав волонтеру Роману Доніку, який і доправив подарунки тернопільських дітей на передову і передав їх особисто в руки бійцям 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ.

Разом із дітьми у Тернополі 18 грудня Петро Порошенко пакує "мішечки щастя" для бійців ЗСУ на Донбасі. Фото - сайт Прензидента України

Разом із дітьми у Тернополі 18 грудня Петро Порошенко пакує «мішечки щастя» для бійців ЗСУ на Донбасі. Фото — сайт Президента України

ф9

"Мішечки щастя", передані волонтеру Роману Доніку Президентом України. Фото - Фейсбук Роман Донік

«Мішечки щастя», передані волонтеру Роману Доніку Президентом України. Фото — Фейсбук Роман Донік

«Мішечки щастя» доставлені за адресою! Сьогодні за дорученням Петра Порошенка та за допомогою Романа Доніка (Roman Donik) подарунки від дітей та волонтерів Тернопільщини були доставлені на передній край! Дякуємо всім причетним до маленького свята для бійців нашої бригади. Пластикові стаканчики тепер замінять на горнятка від АРМІЯ, а передані смаколики будуть як ніколи доречні до гарячого чаю», — написала на своїй сторінці в мережі 128-ма окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада ЗСУ («Закарпатський легіон»).

«Ну так. Доручення президента країни, що воює і піклується про армію, треба виконувати.  Особливо такі приємні для бійців», — написав Роман Донік, який передав подарунки від тернопільських дітей в руки українських військових на передовій Донбасу.

ф1ф2ф3ф4ф5


 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook