Мінські домовленості є «ганебними» — переконаний депутат від «Слуги народу» Яременко — тому докорінно треба змінити трактування і розуміння способу їх виконання (Відео)

Богдан Яременко

Богдан Яременко

Голова комітету Ради із зовнішньої політики, депутат від фракції «Слуга народу» Богдан Яременко вважає мінські домовленості «ганебними», але водночас він визнає, що Україна не може повністю відмовитися від них, повідомляє 24 Канал.

«Відвести війська у трьох місцях, погодити «формулу Штайнмаєра» – це вже перегляд домовленостей. Я думаю, що ми підемо шляхом трансформації – на яких етапах докорінно змінити трактування і розуміння способу виконання Мінських угод»,
– сказав він.

Яременко також зазначив, що до сьогодні жодного миру ці домовленості так і не принесли.

Ще одним підтвердженням зазначених вимог Росії стала нещодавня телефонна розмова президента РФ Володимира Путіна з президентом Франції Еммануелем Макроном, в ході якої  Путін вже вкотре зазначив, що для проведення зустрічі лідерів «нормандської четвірки» потрібно виконати домовленості з попередньої зустрічі.

«Формула Штайнмаєра» – запропонована федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром  так звана формула досягнення миру на Донбасі. Вона зокрема, передбачає проведення місцевих виборів та поступове запровадження особливого статусу для регіону. Її виконання може дуже дорого коштувати Україні.
Нагадаємо, у липні президент Росії Володимир Путін заявив, що країни-члени ЄС не повинні покладати всю відповідальність за виконання Мінських угод лише на РФ.
Більше — у відеоматеріалі ТСН:
 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook