Міністр застеріг: майже 3 мільйони жителів Донбасу можуть залишитися без води

1Нині, 4 червня, як повідомив «Кореспондент», міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш під час репрезентації результатів дослідження екологічної ситуації на Донбасі застеріг: «У разі зупинки фільтрувальних станцій без води можуть залишитися Маріуполь, Донецьк, Горлівка, Макіївка, Єнакієве, Авдіївка, Торецьке, Волноваха. Загалом, до трьох мільйонів чоловік».

За його словами, затоплення шахти «Золоте» і перебої в роботі Донецької фільтрувальної станції створюють загрозу для населення Донбасу. Міністерська прес-служба у соцмережі поінформувала: «На шахтах «Золоте», «Карбоніт», «Гірська», «Першотравнева» та «Голубовська», що в Луганській області, існує техногенна загроза через затоплення з окупованих територій».

Про велике навантаження на екологію, що загрожує техногенною катастрофою міністр сказав так: «Є велике навантаження на екологію. Відбувається затоплення шахт, триває хімічне забруднення і руйнування промислових об’єктів. Припиняється відкачування підземних вод і не можна передбачити, де вода може вийти. Це може призвести до руйнування будівель і споруд. На деяких територіях є просідання грунтів майже на 25 см». На запобігання катастрофі український уряд виділив 131 мільйон гривень.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook