Міністр уряду Гончарука зібралась іти з посади — заміна вже є

Альона Бабак

Альона Бабак

Очільниця Міністерства розвитку громад та територій України Альона Бабак йде у відставку. Вона першою покидає свою міністерську посаду в уряді Олексія Гончарука. Сам прем’єр вже має нову кандидатуру на її місце.

Про це заявила заступниця голови фракції «Слуги народу» Євгенія Кравчук, повідомляє 24 канал.

«Дійсно Альона Бабак написала заяву за власним бажанням, – сказала Кравчук.

Найімовірніше, подання про звільнення міністерки буде подане на розгляд Верховної Ради 17 січня.

Також профільний комітет з питань державної влади та містобудування у п’ятницю може розглянути кандидатуру нового міністра розвитку громад і територій.

«Фракція «Слуги народу» має завтра вранці (17 січня — ред.) зустріч з кандидатом. Це Денис Шмигаль – голова Івано-Франківської ОДА«, – повідомила депутатка.

Денис Шмигаль

Денис Шмигаль

Сама Альона Бабак в інтерв’ю раніше наголошувала, що її хочуть дискредитувати представники олігархів, які пов’язані зі сферою будівництва.

«Думаю, що зацікавленими в тому, щоб дискредитувати мою діяльність, є представники олігархічних груп, які відносяться до сфери будівництва. Безумовно, я маю прізвища. Проте зараз я би не називала їх. Розумію, хто стоїть за тими чи іншими групами. Чому я називаю їх олігархічними? Бо це люди, які мають гроші і мають або мали владу»,
– заявляла Бабак.

Вона пояснила, що ці люди незадоволені політикою Мінрегіону, яка змінилася в напрямку наведення порядку у сфері містобудування, планування територій та архітектурно-будівельного контролю.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook