Міністр соцполітики назвав найголовнішу умову для відновлення виплат пенсій у Донецьку та Луганську

реваМіністр соціальної політики Андрій Рева назвав умову для відновлення виплат пенсіонерам, які проживають на території Донбасу, яку контролюють терористи. За його словами, виплата українських пенсій для мешканців окупованих районів Донбасу можлива лише після введення на ці території миротворчої Місії ООН.

Андрій Рева підкреслив, що не має нічого проти, аби всі громадяни України отримували пенсію, на яку мають право. Питання в наступному, як їм її виплатити?

«Якщо миротворців введуть, напевно, це можливо», — зазначив міністр.

Чиновник також додав, що з огляду на той факт, що Україна визнала Росію «окупантом», саме Москва повинна нести витрати по управлінню захопленою територією, повідомляє «Діалог. UA».

Зазначимо, проросійськи налаштовані люди вважають, що Київ просто зобов’язаний саме зараз виплачувати пенсії мешканцям Луганської та Донецької областей, незважаючи на те, що майже половину цих регіонів Україна взагалі не контролює.

Наразі  там керують сепаратисти псевдореспублік, які ще в 2014-му році не лише змусили залишити території київських силовиків і проукраїнськи налаштоване населення, а й пограбували на Донбасі чимало банків, магазинів і поштових відділень.

Відомо, що під виглядом «націоналізації» на Донбасі проросійські сили здійснили справжній грабіж населення. Практично всі українські інстанції (силові структури, адміністрація, суди, пенсійний фонд, пошта тощо) були змушені евакуюватися на підконтрольну Україні територію. А у будівлі, де вони були розташовані, прийшли сепаратисти, які розвісили триколори і оголосили все майно «націоналізованим».

Тому, виходячи з вищесказаного, є питання до тих, хто хоче повернути виплати на Донбас до введення туди Місії ООН: яким чином можна направити в «Л / ДНР» українських представників з грошима і дати їм гарантію, що бойовики їх не пограбують, не вб’ють або не візьмуть в полон як «пособників київської хунти»?

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook