Міністр оборони РФ Сергій Шойгу висловився про повномасштабну війну з Україною

укМіністр оборони РФ Сергій Шойгу висловився про збройне протистояння з Україною: сказав, що воно «неможливе», але додав, що порушення Києвом мінських угод може погіршити поточну кризу і привести до загибелі етнічних росіян на Донбасі.

Про це він сказав італійському виданню Il Giornale. За словами Шойгу, Київ повністю відкидає можливість діалогу з самопроголошеними республіками Донбасу. У тому ж інтерв’ю Шойгу заявив, що західні країни, і в першу чергу США, планували дестабілізувати ситуацію в Криму з використанням методів «гібридної війни», аналогічних тим, які застосовувалися в Іраку, Югославії, Лівії та Сирії.

Виправдовуючи свої дії, Шойгу заявив: «Ми просто не дозволили своїм заокеанським колегам реалізовувати ці плани в Криму. Навпаки, там відбувся референдум, і в ході його жителі півострова вільно вирішили відокремитися від України і возз’єднатися з Росією, про що свідчать сотні представників американських ЗМІ «, — повідомив Шойгу.

Де бачив міністр РФ сотні іноземних спостерігачів у Криму, напевно, тільки йому одному відомо. Він також не уточнив, за законом якої країни проводили такий референдум.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook