«Міністр ЛНР» сенсаційно зізнався у причетності до злочинів, які викривають Плотницького (Відео)

Руслан Сороковенко

Руслан Сороковенко

Так званий міністр Руслан Сороковенко надав незаконну зброю, яку бойовики використали як «доказ», щоб знищити двох високопосадовців-опонентів Плотницького, одного з яких вбили під допитами. Тепер «міністр» у всьому зізнається і кається, що мовчав цілий рік.

Відповідне відеозвернення із зізнанням записав і виклав у мережу так званий «міністр сільського господарства і продовольства ЛНР» Руслан Сороковенко.

Зокрема повідомив, що коли ще був бойовиком «ЛНР», назбирав зброї, яка ніде не числилась, і таємно її зберігав, а потім віддав її на вимогу так званої «Генпрокуратури ЛНР». Підпільний арсенал, накопичений «міністром-аграрієм» восени 2016 року (Сороковенко «міністр» із 2015 року — ред.) зі схованки вивозили аж чотирма мікроавтобусами.

Потім цю зброю «міністр» впізнав як «доказ» у справі про так званий «державний переворот» в самопроголошеній «ЛНР». Восени 2016-го бойовики сфабрикували докази, очевидно, за наказом Плотницького, проти двох опонентів «глави ЛНР» — Ципкалова і Кисельова («Комуніста»).

Тепер бойовик-»міністр» кається, що мовчав цілий рік, і заявляє, що буде домагатись перегляду справи «Комуніста».

Геннадій Ципкалов

Геннадій Ципкалов

Читайте також: «Він дійсно мав місце» — Плотніцький розповів подробиці перевороту в «ЛНР» і назвав його ініціаторів (Відео)

Колишнього «премєр-міністра ЛНР» Геннадія Ципкалова та «заступника міністра оборони ЛНР» Віталія Кисельова («Комуніста») бойовики кинули «на підвал» як підозрюваних після того, як Ігор Плотницький у вересні 2016 року заявив про невдалу спробу «держперевороту» в так званій «ЛНР».

Читайте також: Зачистки після перевороту ідуть повним ходом — Карякін заявив про смерть двох високопосадовців «ЛНР»

Вже 24 вересня Ципкалова знайшли в камері повішеним. Бойовики заявили, що він начебто скоїв самогубство, та колишній глава «парламенту ЛНР» Олексій Карікін стверджував, що насправді Ципкалова задушили під тортурами. (Колишній «глава Народної Ради ЛНР» Олексій Карякін був оголошений в розшук «МГБ ЛНР», але вчасно втік у Росію).

Читайте також: Здав усіх, включно з Сурковим — опублікований запис допиту «екс-прем’єра ЛНР» про «держпереворот» (Аудіо)

Була навіть інформація, що «допитувати з пристрастю» Ципкалова і «Комуніста» в «ЛНР» викликали з «ДНР» бойовика «Моторолу» з поплічниками, а ті щодо Ципкалова перестарались.

Віталій Кисельов (Комуніст)

Віталій Кисельов (Комуніст)

Читайте також: Поламані ребра — Карякін розповів, як бойовики закатували колишнього «Прем’єр-міністра ЛНР» (Відео)

Була інформація, що й Кисельова, як і Ципкалова, бойовики замордували, та потім виявилось, що він живий.

Читайте також: Стало відомо, від чиїх саме побоїв загинув екс-глава «Уряду ЛНР»

У січні 2017 року Віталію Кисельову «Генпрокуратура ЛНР» висунула остаточне звинувачення. Бойовики інкримінували своєму недавньому соратнику «державну зраду», за яку — 20 років за ґратами.

Читайте також: «Заступника міністра оборони ЛНР» бойовики хочуть посадити за грати на 20 років (Відео)

Тепер же — після відеозвернення «міністра» Руслана Сороковенка виявилась грандіозна брехня як «глави ЛНР», так і його приспішників: ніякої спроби «перевороту» не було, було бажання Плотницького позбутись неугодних. Це яскраво демонструє, на якій безкінечній брехні і цинізмі побудовані так звані «республіки».

Примітно, що заявивши про те, що понад рік прикривав злочин Плотницького і поплічників, тобто фактично був співучасником злочину, «міністр ЛНР» Руслан Сороковенко зізнався ще й в іншому злочині — збереженні цілого арсеналу незаконної зброї, що ледь вмістився у 4 мікроавтобуси.

Відомий сайту «Миротворець» як комендант комендантсього взводу так званого «народно-визвольного батальйону «Заря» так званого «Міністерства обороні ЛНР», Руслан Сороковенко, виявляється, методично крав зброю, яку РФ постачала бойовикам. Бо як би він інакше назбирав її аж цілих чотири буси?..

ф1

Вірогідно, «міністр» Сороковенко нині зважив ризики. Його заява-зізнання і водночас заява-звинувачення з’явилась одразу після того, як «глава ЛНР» публічно вигнав із «віджатого» три роки тому будинку «міністра МВД» Ігоря Корнета.

Читайте також: Такого грандіозного публічного скандалу за участі «перших осіб» на окупованому Донбасі ще не було (Відео)

Руслан Сороковенко або розуміє, що і його Плотніцькому є за що показово спаплюжити, і спрацював відеозверненням на випередження, або Сороковенко вважає, що Плотніцькому і так кінець, і через те вирішив очистити совість перед Ципкаловим і Кисельовим-»Комуністом».

Зрештою, очевидно, що показовою ганьбою «міністра» Корнета Плотніцький відкрив «скриньку Пандори» і в терористичній «ЛНР» це ще не останній грандіозний скандал.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook