Міністерство охорони здоров‘я хоче заборонити рекламу цілителів і нетрадиційної медицини

7Міністерство охорони здоров’я України розробило новий законопроект про рекламу лікарських засобів, що пропонує заборонити рекламу нетрадиційної медицини, написала у соцмережі в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, повідомляє «Гордон».

«Реклама – поганий порадник. Особливо, коли це реклама ліків, а її бачить не фахівець сфери охорони здоров’я, а людина, яка шукає спосіб легкого і миттєвого одужання. У способі та подачі реклами лікарських засобів Україна дуже відстає від країн Заходу, де є чіткі правила та норми, які дозволяють поширювати рекламу ліків. Це небо і земля в порівнянні з українським ринком реклами ліків, який є дуже хаотичним і неконтрольованим, що лишає багато простору для маніпуляції про препарат і його властивості», – заявила Супрун.

Вона додала, що «понад 50% від усього ринку спожитих ліків у 2017 році становлять ліки без доведеної клінічної ефективності», а за даними Нацради з питань телебачення і радіомовлення від 30% до 50% загальної кількості реклами на українському телебаченні – реклама лікарських препаратів і медичних виробів… Майже 69% українців займаються самолікуванням, не звертаючись по допомогу до лікарів.

Новий законопроект, розроблений Міністерством охорони здоров’я, повинен установити чіткий контроль за змістом реклами ліків.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook