Мінімум 14 загиблих: у Керченській протоці після вибуху спалахнули два кораблі, що незаконно перевозили газ (Відео)

Два судна спалахнули ввечері 21 січня в Керченській протоці через вибух при перевантаженні пального.

Обидва кораблі йшли під прапорами Танзанії, їх екіпажі складали громадяни Туреччини та Індії. Танкер-газовоз передавав вантаж на сусідній корабель, коли на ньому стався вибух Після цього судно зайнялося і вогонь потрапив на сусідній корабель.

Коли після вибуху сталась пожежа, моряки, рятуючи свої життя, вискакували за борт. У результаті живими з води дістани 12 моряків, та 14 тіл. Наразі невідомою залишається доля ще шести моряків.

На судні »Кандій» перебували 17 людей (9 громадян Туреччини, 8 громадян Індії), а на борту судна «Маестро» — 14 осіб (7 громадян Туреччини, 7 громадян Індії).

Сьогодні вранці, як заявили»Інтерфаксу» в прес-службі Росморрічфлоту, рятувальну операцію припинили і перетворили її на пошукову — шансів знайти зниклих безвісти моряків живими уже нема, вважають фахівці.

ф2

Судна, що зазнали катастрофи. Фото з сайту МінТОТ

Судна, що зазнали катастрофи. Фото з сайту МінТОТ

В українському Міністерстві з питань тимчасосо окупованих територій заявивли, що обидва судна, що зазнали катастрофи, були помічені в незаконніому перевезенні газу до Сирії і заходили в порти окупованого РФ Криму.

Більше — у відео ТСН.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook