Міліція затримала дезертирів з автоматами, які намагалися прорватися на Донбас

imagesМіліція затримала трьох військовослужбовців, які втекли 11 травня з військової частини в Одеській області. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ.

«Їх затримали вночі на території сусідньої Миколаївської області. У дезертирів вилучено автоматичну зброю і боєприпаси», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, вони погрожували фізичною розправою місцевому жителю, після чого заволоділи його транспортним засобом і намагалися покинути територію Одеської області. Також втікачі військові скоїли розбійний нападени на заправну станцію.

Нагадаємо, в Одеській області 11 травня 2014 р. в період часу з 04:00 до 09:00 години ранку з військової частини, розташованої в с.Чабанка Комінтернівського району, здійснили втечу троє військовослужбовців. Дезертири заволоділи трьома одиницями автоматичної зброї (автомат АКС-74) з набоями до нього. Як раніше зазначалося, двоє втікачів (Богдан Дмитренко 1992 р. н. і Віталій Русин 1994 р.) є уродженцями Донецької області, а ще один (Анатолій Кавун 1990 р.) — Одеської.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook