Міліціонерів, які відмовилися у Києві розганяти Євромайдан, не звільнять (Відео)

PC180015-nСемеро правоохоронців, які відмовилися з Тернополя їхати до столиці розганяти Євромайдан, не звільнять. Більше того, їх не піддаватимуть позаплановій переатестації.

У цьому запевнив журналістів голова спеціальної комісії Тернопільської міської ради з моніторингу громадянських свобод, депутат-свободівець Богдан Попадин. Причому він як голова цієї комісії стверджує, що на такі поступки управління міліції пішло тому, що міські депутати зацікавилися фактом тиску на правоохоронців.

- Хочу сказати, що є певні позитивні зрушення в цій справі. Їх хотіли звільнити з органів внутрішніх справ за негативними статтями… Начебто за дискредитацію, за невиконання наказів і таке інше, — пояснив він під час засідання комісії 18 грудня. — Ці молоді сержанти та офіцери збережуть свої посади…

Згаданих правоохоронців також, за словами пана Попадина, не направлятимуть на переатестацію щодо їхньої професійної придатності.

Нагадаємо,12 грудня на офіційному сайті обласної міліції під грифом “Офіційно” повідомили: “Деякі співробітники міліції виявилися нездатними професійно виконувати покладені на них обов’язки. Вони написали рапорти на звільнення та відмовилися захищати тернополян. У тому числі тих, які перебувають за межами області”. Прізвищ цих людей ані тоді, ані тепер ніхто не називав.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook