«Мій чоловік загинув в Афганістані, тому мені було важко відпускати сина в зону АТО» — тернополянка (Фото)

P1210002-nБійці спецбатальйону «Тернопіль» повернулися додому із зони АТО, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 25 лютого.

П’ятдесят чоловіків більше місяця вони несли службу на сході. Одне із основних завдань, яке хлопці там виконували – охорона громадського порядку. В їхні обов’язки також входив розшук диверсійних груп, перевірка документів, недопущення перевезення зброї, боєприпасів і проникнення на територію України сепаратистів та осіб, які перебувають у розшуку.

Читайте також. У Тернополі покажуть фільм для тих, кому не байдужа українська культура, її традиції

- Бійці добросовісно виконали поставлені перед ними завдання, — каже заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Олег Ляхович. — До кінця тижня вони будуть відпочивати, а з наступного понеділка виконуватимуть службові обов’язки за місцем дислокації у Тернополі.

На хлопців, окрім побратимів, чекали рідні та близькі. Бійців зустрічали з українською символікою. Рідні не стримували сліз. Дружини та матері героїв розповіли, що, попри хвилювання, вірили – чоловіки приїдуть живими та здоровими. Так, щодня молилася за щасливе повернення сина Людмила Косолапова. Жінка рахувала дні до зустрічі із найріднішою людиною.

Читайте також. «Важко у навчанні — легко у бою»: у Білій під Тернополем провели заняття зі стрільби (Фото)

- Важко передати словами те, що я відчуваю. Це і радість, і хвилювання водночас. Ми, матері та дружини разом проводжали хлопців тоді і разом зустрічаємо їх сьогодні. Мій чоловік загинув в Афганістані, тому мені було дуже боляче та важко відпускати дитину в зону АТО. Я виховала хорошими людьми сама двох синів. Дякую Богу, що вони захищають нашу Україну, — каже жінка.

Переживала і чекала на повернення тата зі сходу і Катерина. Дівчинка засинала та прокидалася з думками про нього. Підтримували її кожного дня однокласники та вчителі, але найбільше – найближча подруга.

- Я дуже чекала свого тата. Він до мене дзвонив, я за нього переживала. Засинаючи, завжди думала про нього. Вчора вже похвалилася у школі, що мій тато нарешті повертається додому, — додає вона.

Хлопці зізналися, що почуваються втомленими, але щасливими, що повернулися живими і здоровими. Після кількох днів відпочинку бійці повернуться до виконання своїх безпосередніх обов’язків з охорони громадського порядку в обласному центрі.

Софія Левицька 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook