«Міг накласти в штани», — Дзідзьо в інтерв’ю відверто розповів, як його затримували в зоні АТО (Відео)

Фото - Facebook "Рандеву"

Фото — Facebook «Рандеву»

Відомий український співак Дзідзьо не раз бував з концертами для українських військових на Донбасі.

Одного разу в Мар’їнці співак з бійцями поїхав підтримати наших військових на саму передову, куди артистів з міркувань безпеки не пускали. Поїхали без дозволу, а коли повертались, то Дзідзя з бійцями супроводу ЗСУ затримали українські прикордонники. Документів при собі в артиста не виявилось. Виникла суперечка і дійшло аж до стрілянини з роззброєнням. Невдовзі виявилось, що це був розіграш, який спеціально влаштували артисту бійці АТО.

«Міг накласти добре в штани», — так розповів про свої відчуття страху в той момент лідер гурту DZIDZIO Михайло Хома (Дзідзьо) в неймовірно відвертому інтерв’ю «5 каналу«.

«Я відчув таку шокову терапію, але зрозумів, що може бути. Так що треба цінувати життя, треба цінувати кожну хвилину, треба цінувати тих хлопців, які там є, які роблять дуже велику справу замість нас, бо вони захищають Україну, а ми тут деколи думаєм, чи здавати гроші, чи йти допомагати, чи не помагати, чи я вже помагав, хай ті поможуть… Щоб ті думки повибивати, то треба раз туди поїхати і пережити таке, як я пережив. А пережив ух», — зазначив співак.

Говорив Дзідзьо і про те, чому українські артисти і досі їздять співати в Росію, і про те, як українцям облаштувати своє життя і життя України, про те, як допомагає хворим дітям і про чимало іншого.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook