Мешканці Горлівки розповіли, як бойовики «відводили» танки (Фото)

Бойовики «ДНР» з окупованої Горлівки в рамках Мінських угод 22 жовтня мали відводити своє озброєння. Мешканці міста кажуть, що насправді нічого такого не відбувалось.

Як повіомляли 22 жовтня проукраїнськи налаштовані городяни у групі «Нова Горлівка» в соцмережі, насправді терористи вивели танки з міста лише для навчань на військовому полігоні неподалік.

«Полігон на Карло гупає так, що в місті вібрують скло, кришталь, меблі… Про оголошений сьогодні «відвід» важкого з Горлівки, пишемо з посмішкою на вустах, такого не спостерігаємо ))) Все на своїх місцях… «Лавина» з ранку заправилися, завантажилася і помчала «тренуватися». І дивлячись, як молоді ерефійці мляво вантажаться в Урали, розуміємо, залишилося трохи чекати… Як тільки вони з’їдуть все і закінчиться», — написали голівчани з надією про звільнення  від окупації.

Читайте також: У «ДНР» заявили, що всі свої танки відвели

Зауважимо, що позиція танків терористів у Горлівці цілком може бути на відстані 15-ти кілометрів від лінії розмежування, відтак такі танки не вважаються дислокаованими в тилу, а на передовій і їх і «відводити» не треба.

22-го ж жовтня бойовики «ДНР» заявили, що відвели віднінії фронту всі свої танки.

Читайте також: Бойовики під виглядом «відведення озброєння» збирають новий ударний кулак

Військовий експерт Дмитро Тимчук навів інші факти — як терористи під виглядом «відведення» озброєння насправді передислоковують свою військову техніку.

Горлівка-танки бойовиків на стоянці в місті

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook