Мешканці прифронтової Авдіївки уже з газом: «Чекали рік і два місяці» (Відео)

Авдіївка-Боже бережи АвдіївкуУ прифронтове українське місто повернувся природний газ, для відновлення постачання якого українська влада зводила нову гілку газогону.

Сьогодні в Авдіївці у квартири житлових будинків почали подавати газ. Пр оце повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць.

Як видно на відео, мешканці Авдіївки наввипередки просять газовиків перевірити газове обладнання саме в їх квартирі, щоб уже могти знову користуватись газом.

«Чекали рік і два місяці», — кажуть городяни.

Нагадаємо, раніше Авдіївка отримувала голубе паливо газопроводом Макіївка — Авдіївка. Після того, як вона стала прифронтовим містом, в ході бойових дій газогін часто опинявся в зоні бойових дій і залишився частково на окупованій «ДНР» території. Відтак українськаа влада вирішила спорудити нову гілку газопроводу Очеретине-Авдіївка для відновлення газопостачанян Авдіївки.

Це врешті стало реальністю.

Після відновлення подачі газу в Авдіїївці його отрмиають мешканці найближчих селищ підконтрольної Україні частини Ясинуватського району, запевнив голова Донецької ОВЦА Олександр Куць.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook