Мешканець Тернопільщини Микола Оришкевич поєднав хобі з користю для людей — оздоровчі сеанси проводить в унікальнім і єдинім на всю країну вулику-церкві

Унікальний «вулик-церкву» створив мешканець села Гриньки, що на Лановеччині, майстер Микола Оришкевич

Унікальний «вулик-церкву» створив мешканець села Гриньки, що на Лановеччині, майстер Микола Оришкевич

Микола Оришкевич з Лановеччини вже 70 років займається бджільництвом. Каже, що життя на пенсії потрібно урізноманітнювати, може й тому хобі переросло в корисну для людей справу, йдеться на сайті «20 хвилин».
- Усім відомо, що бджоли мають унікальні лікувальні здібності і в мене виникла ідея розробити приміщення для апітерапії, — розповідає чоловік.
Подивившись багато книг, статей та відео, я створив власний проект будівлі, яка складається з 10 бджолосімей, — каже пан Микола. — Але це не просто вулик, а приміщення символічної «церкви». Я повісив там багато ікон, бо бджоли ж Божі істоти. Ще в давнину вірили, що бджоли — істоти священні, крилаті посланці богів і провісники майбутнього, що володіють знанням багатьох таємниць. У приміщенні “церкви-вулика” стоять дві лежанки, на яких люди проходять апітерапію.
Апітерапія популярний вид лікування на Тернопільщині, але такий вулик у вигляді невеликої церкви, мабуть, єдиний, — каже бджоляр. — Я за час існування «вулика-церкви», прийняв чимало пацієнтів. До мене на сеанс приїжджають люди різного віку та з різними захворюваннями. Один чоловік із Києва десять сенсів у мене пройшов, то казав, що набагато краще почав почуватися. За терапію Микола Іванович не встановив чітких цін.
- Люди залишають мені, хто скільки може, а коли приїжджають з дітьми, то я відмовляюся брати в них будь-які гроші, — каже чоловік. — А ми з жінкою взагалі там взимку ночуємо, мої внуки люблять там поспати вдень, коли змучуються. Зазначимо, окрім апітерапії чоловік також продає мед, воскові настойки, гомогенат та інші бджолині продукти.
 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook