Мерія Луганська вимагає у міліції захистити місцевих чиновників від бійців «Айдару»

1В місті Щастя тривають факти незаконного затримання та утримання людей під вартою. Після затримання мера Луганська днями було затримано ще трьох працівників мерії міста. Про це повідомляє прес-служба Луганської міської ради.

“Після Сергія Кравченка незаконно затримали в.о. міського голови Олександрівська Вадима Резника, а днями — головного архітектора Луганська В’ячеслава Женеску. До речі, з ним виїжджала і його дочка разом з немовлям. Без пояснення причин і пред’явлення звинувачень Женеску посадили в автомобіль і увезли. Уже пізніше в мережі Інтернет з’явився запис, де якийсь псевдожурналіст, не маючи ніяких прав і повноважень, проводить допит. Видно, що Женеску схвильований, нервує”, — зазначили у мерї.

Також там повідомили, що подібні затримання переслідують тільки одну мету — змусити посадовців під тиском давати свідчення проти міського голови.

“Вчора відбулося затримання начальника управління комунальним майном Володимира Анікєєва. Ймовірна причина затримання: „він працював разом з Кравченком“. Можна припустити, що днями з’явиться чергове відео з викриттям на адресу керівників міськради після того, як начальника управління відвезли люди з автоматами”, — повідомили у прес-центрі міської ради Луганська.

У виконавчому комітеті Луганської міської ради висловлюють протест проти незаконних дій добровольчих батальйонів щодо посадових осіб органів місцевого самоврядування. “Якщо людина порушила закон, вона має понести покарання, на яке заслуговує. Але її провина має бути доведена в порядку, установленому законами і Конституцією, а не в рамках “автоматного права”, — говориться в протестній промові виконкому.

Нагадаємо, 7 серпня представники батальйону “Айдар” на блокпосту у місті Щастя (Луганська область) затримали мера Луганська Сергія Кравченка і відвезли його в невідомому напрямку. Вчора С.Кравченка було звільнено.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook