Мер Тернополя не згоден із закидами активістів. Стверджує, що зелені у місті стає більше (Відео)

PC240083-n- Тернопіль не втрачає звання найзеленішого, — стверджує міський голова Сергій Надал. – Кількість зелених насаджень із кожним роком зростає…

Нагадаємо, таку реакцію мера спровокували виступи частини депутатів і громадського активіста під час обговорення рішення міської ради про ухвалення Плану зонування міста 27 січня. Тоді прозвучали докори у бік влади про те, що у місті значно зменшуються площі парків і скверів.

Читайте також. План зонування міста у Тернополі затвердили, але будуть правити (Відео, Фото)

- Сумбурне, хаотичне розміщення зелених насаджень у місті – це не є озеленення, — додає він. – У комплексній програмі врахували науковий підхід – які мають бути насадження, на яких територіях тощо. Саме на виконання цієї програми нині оновлюють зелені насадження в усіх парках Тернополя. З’являються нові алеї, висаджують саджанці рідкісних порід…

Щоб не було більше непорозумінь та однобокості у даному питанні, мер розпорядився створити робочу групу, в яку ввійдуть і громадські активісти та фахівці-екологи. Запрацювати вона повинна до 5 лютого. На той час вже призначена спільна нарада.

Читайте також. У Тернополі закликають оберігати громадський спокій усім гуртом

Міський голова також стверджує, що Тернопіль — єдине місто в Україні, яке прийняло концепцію комплексного озеленення міста. За словами заступника начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Олега Соколовського, на виконання цієї програми йде оновлення зелених насаджень у всіх парках, щороку висаджуються нові алеї. Повідомляє сайт міської ради.

У концепції озеленення чітко визначено і паркові зони і житлові масиви, розписано яким чином має відбуватися озеленення, на підставі чого можна здійснювати вирізку дерев і їх насадження. Основною метою Концепції є охорона, збереження та відтворення існуючих зелених насаджень. Тернопіль продовжує зберігати статус одного з найзеленіших міст України, а наше завдання кожного року цей статус утверджувати, — підсумував Олег Соколовський.

Довідково. Питання про погодження акта обстеження зелених насаджень – у порядку денному засідання виконкому, що відбудеться 29 січня. Доповідач – начальник управління ЖКГ Микола Лесів.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook