Мер Чорткова на Тернопільщині виборов мільйон гривень на будівництво індустріального парку в місті (Відео)

bbМер Чорткова на Тернопільщині Володимир Шматько в другому сезоні національного телепроекту «Нові Лідери-2», що реалізовували на ICTV, став переможцем і виграв мільйон гривень.

Володимир Шматько перемогу здобув у Великому Фіналі проекту. Він отримає мільйон гривень на створення найбільшого на західній Україні індустріального парку.

У прямому ефірі фінального випуску проекту «Нові Лідери-2» учасники пройшли жорстку перевірку від ведучих телеканалу ICTV. Вадим Карп’як, Оксана Соколова, Олена Фроляк та Сергій Кудимов перевіряли трійку фіналістів на міцність.

Врешті, проект Володимира Шматька «Економічний розвиток громад завдяки реформі децентралізації в Україні» глядачі визнали найвагомішим для реалізації. Аргументи фіналіста «Нових лідерів-2» виявилися найпереконливішими, а лідерські навички – найочевиднішими.

Тепер мер містечка Чортків, що на Тернопільщині, має кошти на створення у  місті бізнес-інкубатора та індустріального парку. Наразі Володимир вже навіть знайшов інвестора та ділянку. Якщо ідея буде реалізована, то роботу зможуть  отримати сім тисяч місцевих жителів. А це призведе до економічного розвитку громади. Свою ідею переможець проекту «Нові лідери-2» планує реалізувати в багатьох регіонах і так піднімати добробут українців.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook