Віктор Пинзеник: «Мене не хвилює цей транш МВФ, мене хвилює, що буде далі» (Відео)

Пинзеник«Те, що зараз відбувається з гривнею, у мене не викликає тривог, мене хвилює далі», — сказав екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник, маючи на увазі глобально нерозв’язані проблеми України з зовнішніми запозиченнями.

Пинзеник переконаний, що третій транш МВФ дасть Україні зовсім незабаром, а транш цей нашій країні потрібен «як передишка», вважає Пинзеник.

«Не діліть те, чого нема. Дуже важливо, щоб ми чесні були. Бо що таке бюджет? Це баланс, це рівновага», — сказав він про перспективи бюджету-2017.

Щодо курсу гривні, то він повинен коливатись, бо це природна ситуація будь-якої валюти, каже Пинзеник і зауважує, що 20 років тому стан, до якого дійшла гривня тепер, не міг йому «в страшному сні приснитись».

«Батько» української гривні спершу в програмі телеканалу «Еспресо» до 20-тиріччя запровадження української національної валюти розповів про обставини, за яких запроваджувалась гривня, а далі дуже доступною мовою — про нинішні реалії і перспективи гривні та економіки України.

Щодо своїх політичних перспектив, то двічі міністр фінансів України Віктор Пинзеник на запитання, чому він зараз не хоче очолити Мінфін, сказав: «Мій час ще не настав».

 

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook