Медичний центр продав немовля за 32 тисячі євро

22Торгівля дітьми — злочин, який кваліфікується як кримінальний. Такий, як заявив на брифінгу генеральний прокурор України Юрій Луценко, вчинили представники українського центру сурогатного материнства «BioTexCom», повідомляє Громадське.

Їм оголосили підозру у торгівлі людьми та підробці документів. Встановлено, що на початку 2011 року клієнтами цієї клініки стало подружжя громадян Італійської республіки, які уклали договір із вищезазначеною фірмою щодо здійснення допоміжних репродуктивних технологій методом сурогатного материнства. Останні зобов’язались виростити для них немовлят за оплату в 30 тисяч євро.

— Потенційні батьки на момент запліднення не перебували навіть на території України і не надавали свого біоматеріалу. Генетичний матеріал батька, або матері, яка всиновлює, має співпасти із ДНК немовляти. Якщо цього немає, то ідеться про українське немовля, яке незаконно, кримінальним способом фактично продається в іншу країну, — повідомив генпрокурор.

Італійське подружжя в жовтні 2011 року вивезло дитину до Італії. За вчинення цих дій, медичний центр «BioTexCom» від громадян Італії отримав 32 тисячі євро, а сурогатна матір отримала 6 тисяч євро. Таких випадків є більше тисячі на території України, наголосив Луценко.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook