Мед, малину та калину передав бійцям на схід підприємець з Тернопілля (Фото, Відео)

PM602image001Зведений загін тернопільських правоохоронців вирушив у зону АТО, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Сорок п’ять бійців поїхали в зону проведення антитерористичної операції. Бійці вже замінили своїх колег, які перебувають на території Луганщини.

Читайте також. Воюючи у зоні АТО, військову кар’єру назавжди обрав для себе колишній тернопільський студент (Фото)

- Якщо я скажу, що не страшно, то я буду лукавити, — розповідає командир роти міліції громадської безпеки особливого призначення Ігор Кучер. — Думаю, кожен усвідомлює, куди він їде і що він повинен робити. Все зробили належними чином, усі живі та здорові повернемося додому.

Упродовж місяця правоохоронці забезпечуватимуть правопорядок на сході, боротимуться з мародерством і розкриватимуть злочини. Вони сподіваються, що після підписання мирних домовленостей, у державі ситуація стабілізується, на сході запанує мир і місцеве населення зможе спокійно, без остраху ходити вулицями Донеччини та Луганщини.

Читайте також. Тернопільські міліціонери просять допомогти продуктами для забезпечення ротації

Мед, повидло, малину та калину передав хлопцям на схід підприємець з Тернопільщини. Він сподівається, що ці продукти хоча б мінімально убезпечать бійців від простуди та хвороб.

- Сьогодні ми проводжаємо зведений загін міліції, в якому є хлопці з Тернопільського райвідділу. Громада району всіляко намагається їм допомагати. Цього разу ми відгукнулися на заклик працівників і вирішили посприяти продуктами. Ми знаємо, що на сході набагато холодніше, ніж у нас тут, — каже підприємець з Тернопільщини Руслан Тарасенко.

Читайте також. Тернопільські міліціонери поїхали на схід у теплому одязі — допомогли вірні УГКЦ (Фото)

Провести правоохоронців у зону неоголошеної війни прийшли рідні та близькі.

Підтримати бійців приїхали і учні Зарубинецької школи, що на Збаражчині. Діти передали їм маленькі, але такі цінні обереги, виготовлені власними руками. У перемогу вірить учень Зарубинецької школи I-II ст. Збаразького району Юрій Лесик.

- Ми підтримуємо патріотичність, підтримуємо наших солдат. Хочемо, щоб загарбники пішли з нашої держави. Наші дівчатка підкинули ідею наплести для бійців браслети, які їх будуть захищати у небезпечні хвилини життя.

Прийшла провести онука на схід і пані Марія. Жінка з острахом згадує Другу світову і ніколи не могла подумати, що таке горе застане її вдруге. Сподівається, що нарешті в Україну повернеться мир і тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного управління міліції Олександр Богомол. Він побажав хлопцям терпіння, здоров’я та наснаги.

- Ви їдете в одну із найгарячіших точок на сході. Ваші колеги впродовж місяця також були там, але Бог їх милував і хлопці живі та здорові. Вам бажаю підтримувати один одного, берегти своє життя і життя друзів, колег, побратимів. Бажаю вам добратися туди без пригод, а за місяць повернутися додому, — наголосив він.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook