Мати затриманого в Україні російського розвідника викрила Кремль у брехні

Мати російського солдата, який потрапив у полон в Україні, Зінаїда Алєксандрова каже, що її син Олександр не говорив їй про плани звільнитися зі служби.

Про це вона розповіла в своєму першому інтерв’ю, яке вона дала Reuters.

Жінка ставить під сумніви твердження Кремля про те, що військовий пішов з армії до моменту перетину кордону.

«Ні, нічого не говорив (про плани звільнитися)», — сказала вона в інтерв’ю у себе вдома в селі Ріжки, розташованому в 350 кілометрах на північ від Тольятті, де служив її син перед тим, як вирушити в Україну.

«Якщо він звільнився, не повідомляючи нам, або не звільнився, держава в жодному разі не повинно кидати його… Я не знаю, як вони (влада) діють. Мені вони нічого не говорять», — зазначила 58-річна Зінаїда Алєксандрова.

Вона стверджує, що її невістка також не говорила їй нічого про звільнення сина: «Такої розмови не було».

Зінаїда Алєксандрова сказала, що намагається не вмикати телевізор відтоді, як вона дізналася з новин, що її син був поранений в бою в Україні і взятий в полон.

Вона не говорила з Олександром Александровим після того, як він потрапив у полон. За його словами, він намагався додзвонитися їй з різних номерів.

«Я відключалася, тому що незнайомі номери. А якщо це СБУ (Служба безпеки України) з якимись погрозами? Я ні з ким не контактувала. Звідки я знала, що це Саша?» — сказала Зінаїда Алєксандрова.

Вона також каже, що хоче, щоб російська влада і президент РФ Володимир Путін більше допомагали її синові з товаришем і «витягнули їх».

«Я просто хочу, щоб мій син швидше приїхав», — говорить вона.

Батько Алєксандрова Анатолій, відставний майор, служив у радянській прикордонної авіації і недовго брав участь у бойових діях, які Радянський союз вів в Афганістані з 1979 по 1989 рік. Він відмовився давати інтерв’ю.

З дружиною Олександра Алєксандрова журналістам також не вдалося зв’язатися, пише Українська правда.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook