Мати закатованого бойовиком 16-річного хлопця просить українську владу допомогти покарати вбивцю

im578x383-bf4afcf1a12358b462fd41892947a4ae

Мати по-звірячому замученого бойовиками «ДНР» 16-річного хлопця Степана Чубенко Сталіна Чубенко вимагає від української влади зробити усе для екстрадиції вбивці її сина Вадима Погодіна з Криму в Україну.

Про це йдеться у її відкритому зверненні, повідомляє Depo.Донбас.

Вона нагадала, що через 10 днів спливає термін адміністративного затримання, якому підданий в Криму організатор вбивства Степана Вадим Погодін.

«У міській прокуратурі Краматорська готовий пакет матеріалів, на підставі якого треба запитувати екстрадицію Погодіна в Україну, але досі прокуратура Краматорська не отримала офіційного доручення від Генеральної прокуратури України, як того вимагає процедура. Відповідно і Генеральна прокуратура України досі не звернулася з питання екстрадиції Погодіна до влади Криму», — написала Чубенко.

Читайте також: Сепаратисти в паніці: суд РФ арештував одіозного бойовика з Донбасу, аби видати його Україні 

Вона зауважила, що не вважає, що Генпрокуратура «свідомо розвалює роботу, проведену місцевими органами прокуратури, через що Погодін через 10 днів може опинитися на волі».

«Я вважаю, що проблема в тому, що в офіційному запиті ГПУ не знає, як назвати окупаційну владу Криму, до якої повинна звернутися. Але я впевнена, що це не може бути приводом для того, щоб робота, які виконали слідчі, виявилася марною, і правосуддя не перемогло.
Я вимагаю від Генпрокуратури негайно відправити доручення у Краматорськ і далі необхідні матеріали до Криму для екстрадиції Погодіна в Україну», — написала Чубенко у зверненні.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook