«Матері в молитві» запрошують у пішу прощу до Зарваниці

materi_v_molytviПроща спільноти «Матері в молитві» до Чудотворного місця — села Зарваниця, що на Тернопіллі, приурочена молитві матері за єдність України і щасливу долю українських дітей.

Читайте також. Графік прощ до Зарваниці у 2014 році

Проходитиме вона три дні, повідомляє сайт місцевої парафії УГКЦ. Координатор спільноти — Ольга Білик, тел. – 098-328-57-71.

Розпорядок прощі:

-          16 травня (п’ятниця), о 7 год., у храмі св. Пантелеймона (вул. Бережанська, Тернопіль) відбудеться Свята Літургія. О 9 год. розпочнеться піша хода до с. Зарваниця з участю духівника отця Василя Чамарника (ночівля у с. Ішків).

-          17 травня (субота), о 6 год., вихід із с. Ішків. О 19 год. — Вечірня, о 20 год. — Свята Літургія у парафіяльній церкві с. Зарваниця. Вже о 21 год. — похід із свічками до чудотворного місця, Молебень до Пресвятої Богородиці, Хресна дорога. Ночівля у с. Зарваниця.

-          18 травня (неділя), о 7.30 — Утреня в підземній церкві Собору с. Зарваниця. О 8.30 — Свята Літургія (Собор), об 11 год. — спільна молитва матерів на чудотворному місці біля купелі св. Анни.

Довідково. Представники руху «Матерів в молитві» запропонували Блаженнішому Святославу затвердити «Правильник руху «Матері в молитві» Української Греко-Католицької Церкви». У свою чергу Предстоятель УГКЦ створив комісію для докладного вивчення духовного життя «Матерів в молитві». В УГКЦ є 1013 спільнот цього руху, з яких 966 — в Україні. Матері, які до нього входять, щотижня збираються, щоб разом молитися. Цей рух є найбільшим сучасним мирянським рухом УГКЦ.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook