Масові самостріли — окупанти на Донбасі воювати за «рускій мір» уже не хочуть

бойовик у масці підняв руки наче здається СПБойовики на Донбасі відмовляються воювати за «рускій мір».

Оскільки заявити про це вголос не наважуються, а в окопи йти не хочуть, то масово ушкоджують себе, в тому числі вчиняють так звані самостріли.

Читайте також6 350 дезертирів — як бойовики тікали від українських військових, які звільняли Новолуганське

Дезертирство окупантів на Донбасі завжди мало місце, та в кінці минулого року набрало значних обертів, коли бойовики самі ж почали інтенсивні бойові дії на Донбасі.

Тепер бойовики вдаються ще й до того, що калічать самих себе. Особливо масовим це стало напередодні і під час зимових свят, інформує українська розвідка.

Читайте також: У бойовиків на Донбасі дезертирство через пиятики

Як повідомив сьогодні на брифінгу речник Міноборони України з питань АТО з посиланням на дані Головного управління розвідки, лише від початку цього року — тобто за три дні — серед бойовиків на Донбасі вже відомомі десятки випадків самоушкодження.

«Лише у новому 2017 році у підрозділах сил окупанта відмічено понад 20 випадків заподіяння умисних ушкоджень частин тіла бойовиками з метою ухилення від участі в бойових діях», — сказав Олександр Мотузяник.

Читайте також:У бойовиків на Донбасі російський Дід Мороз їздить на танках (Фото)

Окрім бажання святкувати, серед причин небажання бойовків воювати за «рускій мір» на Донбасі вагомою є й інша причина: бойовики не отримують тих грошей, яких їм обіцяли російські куратори.

«У лавах бандформувань зберігається тенденція до зниження рівня морально-психологічного стану особового складу, що пов’язано з незадовільними умовами несення служби, значними втратами та неналежним матеріальним забезпеченням», — повідомляє українська розвідка.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook