Масові протести з постраждалими в Єревані: опозиція прорвала кордон поліції і ввійшла в будівлю Конституційного суду (Відео)

Єреван-протест поліцВнаслідок сутичок з поліцією 16 квітня пострадали 46 протестувальників, лідер опозиції шпиталізований.

У столиці Вірменії третій день тривають масові протести і сутички з поліцією. Опозиція протестує проти того, що уряд Вірменії може очолити екс-президент Серж Саргсян, який до того розставив своїх родичів і близьких на багато посад у державі. Після розширення повноважень Прем’єр-міністра, він захотів обійняти саме цю посаду.

Проти такого його бажання на вулицю вийшли тисячі вірмен. Сутички з поліцією 16 квітня були масовими. Врешті, прорвавши кордон поліції, протестувальники ввірвались у будівлю Конституційного суду, однак невдовзі її покинули.

Сьогодні вранці поліція Єревану заблокувала проспект Баграмяна, де розташована будівля парламенту Вірменії, стягнула водомет і бронетехніку,повідомляє «Інтерфакс».

Вранці 17 квітня поліцейські на чолі із заступником начальника єреванської поліції полковником Валерієм Осіпяном прибули в наметове містечко опозиціонерів, вимагаючи зустрічі з лідером протестного руху, депутатом парламенту Вірменії Ніколом Пашіняном.

Подробиці протестів 16 квітня в Єревані — у сюжеті Вікна-новини

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook