Масові отруєння дітей у школах України: вся причина в хуліганстві учнів? (Відео)

отруєння- Миколаїв школа швидкаХвиля масових отруєнь, що прокотилась школами України у травні, не єдина — таку ж переживає й Польща.

Учнів школи №3 у Харкові, де масове отруєння сталося вчора, уже виписали з лікарні. Правоохоронці вважаюють, що причиною отруєння були хуліганські дії — хтось із учнів приніс до школи газовий балончик і розпилив його, щоб зірвати навчання. Сьогодні навчальний процес у цій школі поновлений.

Читайте також: Масове отруєння в школі Харкова: з’явились нові дані про епіцентр розпилення, кількість шпиталізованих росте

Такої ж думки про причини масових отруєнь у школах України і глава Міносвіти — школярі намагаються зірвати уроки та державну атестацію.

Те, що це найвірогідніша причина, свідчить і те, що після отруєння в школі Павлополя там швидно знайшли учня, який розпилив перцевий газ із балончика і на його батьків уже наклали штраф.

Читайте також: Міністр освіти і науки Лілія Гриневич назвала причину отруєння дітей у харківській школі

Примітно, що в Польщі, де в травні у навчальних закладах було зареєстровоано кілька випадків масових утруєнь у навчальних закладах, рятувальники та інші служби нічого швідливого в повітрі та в інших пробах не знаходять так само, як і українські рятувальники.

Більше подробиць -  у сюжеті Сьогодні

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook