Машини в окупованому Донецьку вже їздять з прапорами України на номерах

ф1Так звані номери для автомобілів, які ввели терористи «ДНР» та «ЛНР», тепер на окупованих територіях не в фаворі. Більше того, російські прикордонники не пропускають в РФ автомобілі з так званими номерами «ЛНР» і «ДНР». Їх на пропускних пунктах водіям доводиться здирати.

Про те, що у власників авто з так званими «номерами «ДНР» та «ЛНР» тепер чимало проблем, скаржаться самі водії в соцмережах.

За словами сепаратистів, на окупованій частині Донбасу з номерними знаками «ДНР» сьогодні активно їздять тільки представники «керівництва республіки» на службових автомобілях або так звана «поліція». Пересічні ж громадяни вже давно познімали ці «знаки». Також вже мало хто з водіїв зберіг на своїх машинах георгіївські стрічки і прапорці «Новоросії». А при перетині кордону з РФ російські прикордонники просто штрафують бойовиків і сепаратистів за такі номери та прапорці і змушують позбавлятися від терористичної символіки.

Читайте також: Ділять награбоване: у Луганську бойовики роздають «віджаті» авто (Відео)

«На кордоні прикордонники не пускали чоловіка з номерами «ДНР», тому що це невизнана республіка і таких номерів офіційно не існує», – повідомила якась Ганна у соцмережі.
«Якщо хочеш побачити великі здивовані очі даішника, то їдь з такими правами та номерами, і не забудь заготовити кілька тисяч банкнот… На кордоні з номерами «ДНР» не пропускають, змушують зняти наклейку, — підтримує її донеччанин Юрій.

Читайте також: Російські спецслужби почали цікавитися «віджатими» бойовиками у бізнесменів дорогими автомобілями (Відео)

За словами сепаратистів, на всіх прикордонних КПП із Росією їх змушують здирати наклейку «ДНР», якими вони раніше заклеїли на номерах український прапор. Також стало новиною, що на території Росії ніякі документи «ДНР-ЛНР» не мають ніякої сили.

Читайте також: Бойовики «ЛНР» знайшли спосіб легалізувати «віджаті» і вкрадені авто (Фото)

«Ніякі документи «ДНР» в Росії не діють! Картину біля українсько-російського кордону, біля КПП «Успенка» або «Маринівка», коли водії, зігнувшись у три погибелі, здирають нігтями і ножами наклеєні прапорці або знімають видані в «ДНР» номери, бачили вже багато», — відзначає ще один користувач соцмережі Артем.

Як повідомляло в ЗМІ так зване «міністерство внутрішніх справ ДНР», у Донецьку замінили автономери майже п’ять тисяч автовласників. Зараз ціна нового «ДНРівського» номера – 744 російських рублі (265 гривень). В «республіці» видали нові водійські «права» приблизно двом тисячам осіб.

Як з’ясувалося, ще в кінці літа можна було не здавати українські номери, щоб отримати «республіканські», проте частина мешканців Донбасу, бажаючи показати свою затяту прихильність до «нової влади» добровільно позбулися старих українських номерів, в обмін на нові. Тепер же всі ці «автолюбителі» намагаються повернути назад свої оригінальні документи.

Читайте також: У соцмережах обговорюють красномовний номер авто в «ДНР» (Фото)

«Коли отримував номери ДНР в МРЕВ, мені заявили, що в Україну з ними не потраплю, а в Росію – будь ласка. Послухав, переоформив авто, українські номери і техпаспорт забрали. На кордоні не пустили! Тепер треба дізнаватися, як повернути українські номери і документи!», — розповів про свою «біду» донеччанин Микола.

За матеріалами «Преси України«

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook