Машовець про військові плани Росії щодо України: «стрілки напрямків ударів на картах вже намальовані»

Костянтин Машовець. Фото - Фейсбук

Костянтин Машовець. Фото — Фейсбук

Відкрите військове вторгнення Росії в Україну, якщо Москва на це зважиться, буде не на якомусь одному напрямку, наприклад, на Донбасі, а повномасштабним.

Таку думку висловив експерт Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сухопутним коридором в Крим, Бердянськом чи захопленням Харкова не обмежаться. Розсікаючі й охоплюючі стрілки ударів на картах, до того ж «на всю стратегічну глибину побудови військ противника», уже намальовані», — написав експерт про плани Генштабу армії Росії.

Аналізуючи причини, чому Росія досі не наважилась на вторгнення в Україну, Машовець пояснив, що фактично зараз вона до цього не готова.

«Для підготовки і організації вторгнення Кремлю потрібно провести досить масштабний комплекс заходів, який займає аж ніяк не години або навіть дні. Причому, не стільки на папері, скільки в реальності. «Паперову» планувальну частину цілком можливо вони вже і закінчили, але до практичної реалізації явно тільки приступають», — написав експерт.

Читайте також: Коридором в Крим чи захопленням Харкова не обмежаться: Машовець про військові плани Росії (Блог)

Український військовий експерт також підкреслив, що для вторгнення в Україну Кремлю треба підготуватись не тільки з військової точки зору, а й з інформаційної.

«Підготовку до нападу необхідно ретельно замаскувати, провести кампанію з дезінформації, отримати «законний привід» для нападу, не кажучи вже про практичне розгортання військ і маскування цього процесу, а так само залучення до цього необхідних ресурсів. В цьому відношенні, у Кремля явно спостерігається дефіцит часу», — вважає Машковець.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook