Експерт пояснив, як Україна може перемогти нову тактику втручання Кремля в українські вибори

Костянтин Машовець

Костянтин Машовець

У 2019 році, коли в Україні відбуватимуться президентські і парламентські вибори, Росія докладе максимум зусиль, щоб через політичні процеси повернути Україну під свій вплив, однак Україна зможе успішно уникнути політичної агресії зі сторони РФ, якщо не дасть можливості перемогти»п’ятій колоні».

У цьому переконаний експерт Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець.

На своїй сторінці у Фейсбук Машовець пояснив, що після старту президентської компанії в Україні РФ уже вдалась до нової тактики втручання у ці вибори: «Останні зміни Кремля в тактиці його впливу на вибори в Україні називаються «більше «хороших», а головне — різних кандидатів»… Мовляв, коли у нас за гетьманську булаву б’ється сила-силенна народу, тоді легше її у нас взагалі забрати».

Відтак, підкреслює експерт, прагнучи відновити свій влив на Україну через політичні засоби, Росія наразі готова на все.

«В цьому відношенні Кремль готовий йти на будь-які тимчасові і одномоментні союзи… з будь-яким українським політиком, …готовим заради своєї «коханої хатинки» знищити всі інші хатинки сусідів, земляків і просто решти українців», — зазначив Костянтин Машовець.

Він підкреслив, що політиків, які за підтримку РФ можуть піти на здачу інтересів України, не бракуватиме, відтак українцям слід бути пильними.

«Дилема тут проста, як цвях: якою наша країна зустріне нові випробування — зосередженою, єдиною і зібраною в кулак, або роз’єднаною, яку роздирають розбіжності», — застеріг Костянтин Машовець.

Він пояснив, що для успішної протидії Кремлю Україні слід протистояти Росії на двох напрямках одночасно: не тільки укріплювати свою армію, а й боротись із внутрішньою «п’ятою колоною», готовою піти на союз із РФ.

Експерт наголосив, що від результатів виборів 2019 року залежатиме майбутє і курс України на десятиліття: «Ми стоїмо перед «останнім і рішучим боєм». І почнеться він з наших внутрішніх політичних арен, визначених електоральним циклом в Україні протягом нового року, що настав».

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook