Машовець пояснив, як армія РФ може вдарити по Україні: «Повторення 22 червня 1941 року не буде»

Костянтин Машовець. Фото - Фейсбук

Костянтин Машовець. Фото — Фейсбук

Експерт Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець:

Військові частини російської армії, які базуються недалеко від східного кордону з Україною, на цей момент не готують наступ. Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна» нещодавно заявив заступник начальника Генерального штабу ЗСУ Сергій Наєв.

Він зазначив, що вздовж державного кордону дійсно присутні військові частини РФ, їх кількість українській стороні відома. «Ці підрозділи несуть бойову службу на ротаційній основі. Безпосереднього накопичення, тобто створення потужної наступальної групи, на цей момент немає», — запевнив Наєв. (С)

Ну ось такими заявами нас останнім часом радують з ГШ ЗСУ… Виявляється, на їхню думку, Орко-воїни там … чисто «погуляти вийшли», ну типу «на ротаційній основі»… словом, розслабтеся і отримуйте задоволення…

Що хочеться зауважити з цього приводу…

Не факт, що це «гіпотетичний» наступ взагалі буде потрібний. Це по-перше, по-друге: якщо рішення про «наступ» буде прийнято керівництвом РФ, то про нього наш ГШ, судячи з усього, здогадається лише в останній момент, бо судячи з такого роду заяв, там готуються до якогось аналогу 22-го червня 1941 року, а не до сучасної війни…

Нагадаю, хто забув.

Однією з ГОЛОВНИХ УМОВ нанесення успішного удару по противнику є досягнення ОПЕРАТИВНОЇ раптовості цього самого удару. Тому ніяких «накопичень» угруповань ви і не побачите, причому, до самого останнього моменту. Скажу більше, перший удар, швидше за все піде з того оперативного шикування, яке ВЖЕ існує і яке вам демонструють постійно, що б ви звикли до нього. Ніяких мобілізацій, ешелонів і численних колон бойової техніки.

Спочатку раптово потік «Калібру» по системі військового і державного управління, об’єктах ППО, ПУ і складах з паливом і боєприпасами, причому з рубежів і позиційних районів, на яких нам не дістати їх носіїв. Доповниться це, цілком можливо, » Іскандерами» і атаками заздалегідь інфільтрованих на нашу територію груп ССО РФ.

Потім — добивання вцілілих об’єктів, цілком можливо — підключення тактичної авіації, блокування комунікацій і ряд оперативно-тактичних десантів із захопленням ключових і стратегічних об’єктів і точок.

І лише потім введення обмеженого контингенту для «встановлення гарної погоди і розгону хмар»… Тим більше, що в останні 3-4 роки орки ВПЕРТО і НАПОЛЕГЛИВО відпрацьовують перекидання повітрям значних за розміром угруповань військ на досить пристойні відстані (до 1000 км) і саме з глибини своєї території.

Власне, сьогодні ПРИБЛИЗНО десь так і воюють. В цьому відношенні, я б краще відстежував кількість високоточного озброєння в складі Орко-війська, місць базування його носіїв і місць його складування.

Тому, на місці нашого ГШ, я б не судив про готовність противника «наступати» або «не наступати» виключно за наявністю його ударних угруповань на наших кордонах. Тим більше не повідомляв би про це глибокодумно в політичних ток-шоу.

Хоча, звісно, це цілком може бути і свого роду спектаклем для приїжджих …

Тепер наших генералів — фіг зрозумієш…

Джерело — Фейсбук.

Переклад українською — ІА «7 Днів-Україна».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook