44 окрема артилерійська бригада ЗСУ, що повернулась із зони АТО, пройшла у Тернополі маршем захисників (Відео)

10Тернопіль сьогодні вперше так масштабно вшанував військових, які обороняють Україну на Донбасі від російської агресії, — бійців 44-ї бригади ЗСУ, що постійно дислокується в Тернополі.

У Тернопіль на постійне місце дислокації повернулися військовослужбовці 44-ої окремої артилерійської бригади. Виведення всієї бригади із зони проведення антитерористичної операції відбулося вперше за весь період бойових дій. Така подія не могла залишитися осторонь уваги суспільства, тому, щоб привітати військовослужбовців удома, сьогодні, 3 травня, організували на їхню честь урочистості. Привітала захисників й відома українська співачка Руслана, яка спеціально з цієї нагоди приїхала до Тернополя.

Півтори тисячі військовослужбовців пройшли маршем центральними вулицями міста до Театрального майдану, куди їх прийшли привітати жителі та гості міста, духовенство та влада. За героїзм, мужність та відвагу захисників відзначили нагородами, грамотами та подяками. У свою чергу бійці сформували карту України, щоб вкотре всім нагадати, що наша країна вільна, сильна, неподільна, а головне – єдина! Голова Тернопільської ОДА Степан Барна подякував артилеристам за їхній ратний труд: «Понад 5 тисяч військовослужбовців нашої тернопільської бригади мужньо захищали українську землю від російського агресора. Понад 5 тисяч героїв три роки оберігали наш спокій та виконували бойові завдання на Донеччині та Луганщині. На жаль, серед особового складу 44-ої бригади є втрати. Захищаючи Україну, загинули 14 бійців. І кожен з них – це окрема рана на серці кожного українця».

Генерал Олександр Павлюк, командувач ОК «Захід»,сказав, що на луганському напрямку артилерія противника боялася відкривати вогонь, бо знала, що відразу буде дуже точна й потужна відповідь. «Солдати в окопах знали, що коли за спинами стоїть артилерія нашої бригади, вони впевнено можуть виконувати свої дії і жоден снаряд не впаде на наші позиції. Я дякую вам за ваше вміння, за захист нашої держави. Також дякую керівництву області та міста за роботу щодо зустрічі та підтримки бригади, а також за те, що роблять умови їхнього перебування у місці постійної дислокації, комфортними. Бажаю вам відпочити, набратися сил і разом звільнити нашу землю від окупанта», – наголосив Олександр Павлюк.

Подробиці — у сюжеті TV-4.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook